Traffic Monsoon otwiera własny bank!

Traffic Monsoon otwiera własny bank!

Mimo tego, że Traffic Monsoon to bardzo potężny program to chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy 🙂

Dziś został opublikowany film na którym Charles Scoville informuje o tym, że Traffic Monsoon otwiera  swoje biuro w Dubaju, a także swój własny bank.

Dotychczasowy Pay Pal ma zostać zastąpiony przez Traffic Monsoon World Bank ze względu na to, że Pay Pal nie działa we wszystkich krajach świata.

Dodatkowo zostaną wydane karty Traffic Monsoon Visa Card co ułatwi kwestię wypłacania środków z Traffic Monsoon.

Do czasu założenia banku TM, procesor Pay Pal zostanie zastąpiony przez Payza.

Oto kilka ważnych uwag:

 • jeszcze przez 30 dni można robić zakupy przez Pay Pal, natomiast wypłaty realizowanę są już przez Payzaa. Należy założyć konto w Payzaa, aby Twoje środki zostały tam przelane, a następnie do banku TM – co nieco Charles mówi o tym w kolejnym filmie, który umieściłem poniżej,
 • jak Charles wspomniał na filmie Traffic Monsoon Bank będzie wydawał karty płatnicze, abyśmy na bieżąco mogli korzystać ze środków zgromadzonych co ułatwi nam korzystanie z tych środków w Traffic Monsoon, a dodatkowo pozwoli dotrzeć do krajów gdzie Pay Pal nie działa.

Skąd te zmiany w Traffic Monsoon robione przez Charles’a Scoville’a?

Biznes rozrasta się w ogromnym tempie i Charles najwidoczniej uznał, że koszty paypala są na tyle duże, że utworzenie TM banku będzie miało sens i jest to dla mnie jak najbardziej zrozumiałem.

Traffic Monsoon będzie mógł dzięki temu dodatkowo zarabiać na prowizjach z wypłat, przewalutowaniach czy prowizjach z płatności kartami.

Zmiany te oceniam pozytywnie, natomiast dla mnie Pay Pal był jakimś gwarantem, natomiast nie wiem czy nad TM bank’iem będzie czuwała jakaś instytucja, która będzie nadzorować ich działania.

Z drugiej strony PayPayl wprowadził ostatnio dość drastyczne zmiany w regulaminie, które z pewnością nie tylko tę firmę od siebie odstraszy.

Poniżej umieszczam filmik w którym Piotr Chajkowski i inni na hangoucie tłumaczą te zmiany

Chcesz dołączyć do Traffic Monsoon?

Zarejestruj się!

Zapraszam do rejestracji, a jeśli będziesz potrzebował pomocy to skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj >>.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj swój komentarz

4 Comments

 • Korek

  Reply Reply 19 stycznia 2016

  No to tak:
  1. Nikt nie pisze i nie informuje o tym że na ten moment wypłacić z TM można TYLKO i wyłącznie tyle ile się wpłaciło! Czyli jak ktoś zarabia na polecaniu = kradzieżą kasy przez TM.
  2. Bank TM, no ludzie, nie zdajecie sobie sprawy z tego że ten bank jest tworzony tylko po to żeby zarobić na tej kasie którą wy możecie potencjalnie zapłacić w naszym kraju?
  3. Jeśli nasze systemy bankowe, a w szczególności płatności kartą w sklepach, uznają że te karty pochodzą z nieznanego banku będziecie zapierdzielać do UK albo na UA żeby cokolwiek z nimi zrobić.
  4. Gdzie info o umowie bankowej? Bez niej zawieranie automatyczne umów z użytkownikami zatrzyma się na komisji europejskiej i blokadzie tego para banku na terenie UE
  5. Prowizje, nie łudźcie się że bank nie będzie na tym zarabiał! Sam mam konto w PKO i kartę „darmo na całym globie” ale będąc na Słowacji potracili mi za wypłatę z bankomatu z którym akurat bank nie miał umowy
  6. Założyciel popełnił w mojej ocenie duży błąd, być może ktoś go do tego namówił i na tym chce zarobić kokosy. Prostą sprawą jest też to że prowizja z obrotu tych kont będzie trafiać do TM. Teraz po wypłacie kasy na procesor nie ma TM z nimi nic wspólnego.
  7. Podatki! W dużej mierze taki manewr może być podyktowany nowymi umowami rządu USA z krajami UE o wymianie danych podatkowych co za tym idzie. Jak ktoś zarobił w TM ponad 10tyś$ taka informacja pójdzie do urzędu skarbowego tam gdzie jest zameldowany. Przeniesienie całej płatności do ZAR ułatwi tą sprawę bo ten kraj nie ma takiej umowy z nikim i nie będzie mieć bo to raj podatkowy lepszy niż Szwajcaria.

  Reasumując, jak TM był piramidą finansową to teraz stanie się chyba Himalajami finansowymi 😀

  Gratuluję tym jak Agassi co zarabiają kasę i jeszcze im się US nie dobrał do D***. Czas pokaże 😀

  • gdaq

   Reply Reply 19 stycznia 2016

   Korek dziękuję za rozległy komentarz.

   Ja nie mam nic przeciwko temu, że TM będzie zarabiał na tych pieniądzach, które do tej pory zgarniał Pay Pal. To normalne, że przy takich obrotach firma zdecydowała, że warto te pieniądze zatrzymać u siebie.

   Wybiegasz bardzo w przód i to z bardzo pesymistycznym obrazem.
   Myślę, że warto poczekać na rozwój sytuacji i nie martwić się na zapas.

   Kwestię płacenia podatków pozostawiam każdemu indywidualnie, natomiast z tego co wiem Piotr płaci od tych zarobków podatki i ostatnio nawet gdzieś publikował artykuł o tym jak to w Polsce rozlicza.

   TM nie jest piramidą finansową, ale to temat na oddzielny wpis na blogu 🙂

 • Korek

  Reply Reply 22 stycznia 2016

  TM nie jest piramidą? Rozmawiałem o tym programie z bardzo szanowanym doktorem nauk ekonomicznych i on mi wyjaśnił na czym polega cały proceder.

  1. Ktoś zakłada „fenomenalny” program – ludzi to ciekawi i wchodzą w niego.
  2. Wpłacają po 50$ i zarabiają fikcyjne 5$ szał, prawda?
  3. Kasy robi się dużo. Zaczynają się bardzo częste kontrole urzędu podatkowego. On nie wiedząc co dzieje się z pieniędzmi które wychodzą z programu każe przedstawić rozliczenia podatkowe obywateli USA a od Stycznia i Polski.
  4. Jedynym sposobem na ominięcie tego jest przeniesienie aktywów poza USA co właśnie zostało uczynione poprzez zamykanie kont Paypal (nie mają oni jednego na 200%)
  5. Co tak na prawdę ciekawi urząd podatkowy? Pranie kasy a nie to że jakiś tam człowiek nie zapłacił podatku od tysiąca dolarów.
  6. Gdyby TM nie był piramidą nie byłoby zarabiania przez polecenie.
  7. Reasumując, wpłacane pieniądze i nie wypłacane zarabiają nie 10% a nawet i 200% wystarczy odpowiedni model inwestycyjny i można w jedną noc zarobić kilka milionów a kapitał jest… można skorzystać z wahań kursu dolara i korzystając z kasy użytkowników zarabiać ogromną kasę. Bo skąd niby jest te 10%? Z powietrza czy może bańki ekonomicznej?
  A teraz z innej strony.

  Wpłacacie do TM kupę kasy, miliony dolarów dziennie! Myślicie że nie jest tak że konta są zamykane z pieniędzmi na nich? Prowizje od przepływu pieniędzy też są teraz dobrze rozwiązane bo kasa będzie w ZEA gdzie nie ma podatków.

  Zainteresowanie TM spada, bo dużo ludzi widzi w tym posunięciu właśnie taką stronę medalu. Pazerność TM obróci się nie przeciw nim a samym użytkownikom bo nawet w regulaminie jest zaznaczone że program można zwinąć w jednej chwili i nikt nie może sobie rościć jakichkolwiek praw do powierzonych funduszy. Bo to przecież nie jest program do zarabiania tylko do reklamowania stron ;D Taka ładna powłoka a ludzie nadal w to wieżą.

  Ciekawe jakie będą miny wszystkich (w tym mojego byłego promotora) kiedy cały program padnie po przepływie całości kapitału do banku w ZEA ;D

  To nie jest pesymizm, tylko realizm.

  • gdaq

   Reply Reply 22 stycznia 2016

   Korek jak pisałem napisze o tym jeszcze artykuł, ale krótko Ci wyjaśnię.

   „Gdyby TM nie był piramidą nie byłoby zarabiania przez polecenie.” Rozróżnij program partnerski od piramidy finansowej. Programów partnerskich jest mnóstwo. Firmy tam płacą za polecanie ich produktów i nie ma to nic, a nic wspólnego z piramidą finansową. Z takich programów partnerskich korzystają allegro, mbank i inne bardzo znane firmy.

   Ciężko nazwać TM piramidą finansową skoro tutaj zarabia się tylko z pierwszego stopnia poleconych więc nie otrzymuje się przychodów z całej piramidy.

   Swoja drogą z tego co wiem paypal blokował właśnie firmy tego typu, które były piramidami.

Leave A Response

* Denotes Required Field