Porcja nowych wiadomości od Charles’a Scoville’a

Porcja nowych wiadomości od Charles'a Scoville'a

2 dni temu otrzymałem e-mail od Charles’a Scoville’a w którym przekazuje kilka newsów na temat Traffic Monsoon i dziś krótkie podsumowanie tych wiadomości.

Gdzie jest Traffic Monsoon Bank?

W lutym tego roku informowałem Was na blogu o tym, że Traffic Monsoon otwiera swój bank i od tamtego czasu nie wiele w tej sprawie mogliśmy się dowiedzieć. Jak napisał Charles, Traffic Monsoon Bank był planowany jeszcze przed zablokowaniem środków TM przez PayPala. Dalsze plany otwarcia banku były kontynuowane, jednak firma nie posiadała depozytu wymaganego do jego założenia.

Ten czas pozwolił Charlesowi na przemyślenia czy rzeczywiście potrzebny będzie bank czy jednak nie lepszy rozwiązaniem dla firmy będzie się ograniczyć do obecnych transferów pieniężnych poprzez Allied, STP oraz Payza.

Co z rachunkiem Traffic Monsoon w Dubaju?

W Dubaju jest otworzony rachunek, jednak nie ma potrzeby, aby go używać (żadne środki nie są przetrzymywane na tym rachunku) ponieważ firma posiada rachunek w USA. Konto została otwarte wyłącznie w celu ułatwienia dokonywania płatności osobom z tego regionu.

 

Co się stało z Amin Forati?

Amin Forati był dyrektorem finansowym, który zajmował się uruchomieniem banku Traffic Monsoon. Został zwolniony bez wynagrodzenia i aktualnie są badane sprawy związane z oszustwami jakich mógł dokonać.

Co z pieniędzmi przetrzymywanymi przez PayPal?

PayPal mimo pozytywnej weryfikacji biznesu Traffic Monsoon, jeśli dobrze pamiętam w grudniu 2015 w lutym 2016 zdecydował o zawieszeniu sporej ilości pieniędzy należącej do Traffic Monsoon ze względu na „pewne wątpliwości”. Niestety PayPal w regulaminie zastrzega sobie możliwość wstrzymania wypłat do 180 dni nawet bez podania przyczyny i tak też się stało w tym przypadku.

Biznes na szczęście przetrwał i ma się znakomicie, a środki powinny być uwolnione już 9 sierpnia. Charles zwraca jednak uwagę, że przetransferowanie tych pieniędzy do banki i bramek płatności do wypłat zajmie trochę czasu.

Charles wspomina o tym, że świetnie działa STP oraz Paya. Poprawiono system wsparcia więc jeśli nie otrzymałeś zakupu, lub wypłaty to ich zespół jest świetnie przygotowany, aby Ci pomóc.

Pod e-mailem Charles dodał zdjęcie ze swoim synem 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
Porcja nowych wiadomości od Charles'a Scoville'a, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field