Oglądanie reklam w Traffic Monsoon wydłuża się o 50 sekund

Program Traffic Monsoon powstał jako duża sieć reklamowa, której głównym celen jest zapewnienie usług reklamowych na wysokim poziomie. W związku z tym zespół Traffic Monsoon ze swoim właścicielem Charlesem Scovillem na czele cały czas analizuje i wdraża nowe funkcjonalności i ulepszenia tak, żeby usługi reklamowe były na coraz wyższym poziomie i spełniały oczekiwania klientów. I tak na początku 2016 roku została wdrożona została funkcjonalność, która zmusiła użytkowników do oglądania reklam, więcej przeczytasz tutaj >>.

W ostatnich dniach Charles Scoville postanowił zmodyfikować sposób naliczania reklam, a wszystko po to żeby zwiększyć ich efektywność.

Co się zmieniło oglądaniu reklam w Traffic Monsoon?

 • czas oglądania pojedynczej reklamy zmniejszono z 20 sekund do 5 sekund
 • liczbę reklam do naliczeń zwiększono z 10 reklam do 50 reklam
 • darmowe wyświetlenia za oglądanie reklam zmniejszono do 2/3 dla płatnych użytkowników
 • darmowe wyświetlenia za oglądanie reklam zmniejszono do 1/3 dla darmowych użytkowników

W pierwszej chwili pomyślałem hmmm…. firma chce spowodować, żeby użytkownicy spędzali więcej czasu na oglądaniu reklam, bo przecież do tej pory żeby mieć naliczenie za AdPacki trzeba było oglądać 10 reklam po 20 sekund co w sumie dawało 200 sekund reklam, zaś w tej chwili trzeba obejrzeć, aż 50 reklam po 5 sekund co daje 250 sekund obejrzanych reklam.

Jednak analizując to dokładnie wychodzi mi, że reklama Twojej strony będzie częściej oglądana, czyli zwiększy się liczba wyświetleń reklamowanej strony. Większa aktywność użytkowników spowoduje, że będziemy widzieć lepszy ranking Alexa oraz znacznie zwiększy się prędkość dostarczania usług reklamowych.

Jakie korzyści wprowadzone zmiany dadzą Tobie i firmie Traffic Monsoon?

 • szybciej dostarczymy Twoje usługi reklamowe
 • osiągniemy lepszy ranking ruchu (alex ranking)
 • zwiększymy bufor bezpieczeństwa w portalu Traffic Monsoon
 • umocnimy nasz biznes
 • zabezpieczymy długotrwałe działanie firmy poprzez ustabilizowanie podaży i popytu na usługi reklamowe
 • dostarczymy więcej ruchu na Twoją stronę internetową
 • pomożemy w rozwoju Twojej firmy, marki, żebyś mógł zwiększyć liczę swoich klientów

Wiele osób zauważyło, że nasza pozycja w Alexa rankingu spada, a wykupione przez nich usługi reklamowe nie są tak szybko realizowane jak wcześniej – dlaczego się tak stało?

Pewnie domyślasz się, że wiele osób opuściło Traffic Monsoon poprzez zaistniałą sytuację z Paypalem, który zablokował środki użytkowników na 180 dni. Jednak aktualnie liczba aktywnych użytkowników się ustabilizowała.

Wielu użytkowników życzy sobie, żeby nasza pozycja w Alex rankingu zaczęła wzrastać, żeby zaczęła wzrastać ilość wyświetlanych stron, żeby zwiększyła się liczba aktywnych użytkowników, żeby Traffic Monsoon dostarczał lepszej jakości ruch na strony internetowe, co z kolei zwiększy popyt na usługi reklamowe.

W związku z takimi oczekiwaniami Charles Scoville postanowił nie tylko zwiększyć liczbę oglądanych reklam z 10 do 50, ale również zmniejszyć czas oglądania reklam z 20 sekund do 5 sekund.

Dodatkowo zostały zmniejszone tak zwane kredyty reklamowe (darmowe wyświetlenia za surfowanie) do 2/3 kredytów dla płatnych użytkowników i do 1/3 dla darmowych użytkowników, co pozwoli nam osiągnąć lepszą pozycję w stosunku podaż/popyt, a w efekcie pomoże szybciej zrealizować kredyty reklamowe użytkowników.

Dzięki tym prostym zmianom zwiększymy ruch ilość ruchu, naszą pozycję w Alexa Rank, ale dodatkowo wzmocnimy nasz i Twój biznes.


11.07.16 – Efekt wydłużenia oglądania reklam o 50 sekund


traffic-monsoon-efekt-zmian-reklam
Kilka dni po ogłoszeniu zapowiedzi o wprowadzeniu zmian Charles przesłał wynik jaki skutek spowodowała sama zapowiedź zmiany. Sam był bardzo ogromnie zaskoczony takimi rezultatem, odnotował znaczący skok przychodów z powyżej $ 1,5 miliona na dzień (wartość średnia) do $ 2,1 miliona dolarów.

Być może myślałeś, że wprowadzone zmiany utrudnią oglądanie reklam kwalifikujących do naliczenia czy też spowoduję, że trudniejsze stanie się polecanie systemu Traffic Monsoon, jednak przedstawione przez Charlesa Scovilla rezultaty pozwalają optymistycznie spojrzeć na te zmiany.

Widać, że większość użytkowników Traffic Monsoon dostrzega ogromny potencjał we wprowadzonych zmianach, dzięki którym dostarczane reklamy czy też ruch na strony użytkowników będzie realizowany zdecydowanie szybciej, dzięki czemu firma potencjalnie będzie mogła dzielić się jeszcze większymi przychodami ze swoimi użytkownikami.

Wszystko to za mniej niż 1 minutę oglądania reklam!

Jeśli chcesz zarabiać przez klikanie w reklamy to zapraszam Cie do mojego zespołu.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać!

Zapraszam do rejestracji, a jeśli będziesz potrzebował pomocy to skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj >>.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field