O Traffic Monsoon

Historia rozpoczęcia  działalności i osiągnięć TrafficMonsoon

TrafficMonsoon powstało w celu dostarczenia wysokiej jakości usług reklamowych w przystępnych cenach. Dzięki temu przychody z działań marketingowych zapewniają obustronną korzyść, która doprowadziła do ostatecznego sukcesu naszych klientów.
Każdy z nas przeszedł trudną i pełną wyzwań drogę. To doświadczenie dało nam siłę, dlatego pragniemy zaoferować rozwiązania dla wszystkich, którzy poszukują wysokiej jakości usług i chcą w końcu zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze w Internecie.

Dążymy do przekroczenia standardów ustalonych przez innych i nastawiamy się na szybki postęp, stale przy tym się doskonaląc. Wierzymy, że prawdziwe powodzenie i sukces można osiągnąć, gdy nasza społeczność współdzieli swoje cele i skupia się na dostarczeniu tych usług w ręce osób, które najbardziej ich potrzebują.

Jeżeli nasza misja się powiedzie, usługi jakie oferujemy z pewnością wygenerują powtórne zamówienia ze względu na ich jakość i zdolność dostarczania ogromnej ilości ruchu na strony Klientów, który będzie generować stały dochód dla każdego, kto uczestniczy w programie.

Historia firmy

W 2014 roku postanowiliśmy otworzyć serwis reklamowy z opcją wzajemnej współpracy naszych reklamodawców, ponieważ widzimy zapotrzebowanie na tego typu usługi w branży marketingu internetowego. Nauczeni wcześniejszymi doświadczeniami związanymi z tym, jak trudno jest znaleźć dobrej jakości usługi reklamowe online - ale zawsze pełni motywacji do nauki, poznawania i wypróbowania nowych usług reklamowych - pragniemy dale rozwijać nasze działania w Internecie. Mając to na uwadze, zdobyliśmy wiedzę i umiejętności do świadczenia dla Ciebie usług reklamowych na najwyższym poziomie.

Nasz zespół łączy w sobie doświadczenie w: obsłudze klienta, projektowaniu graficznym, programowaniu, marketingu internetowym, zarządzaniu biznesowym, zarządzaniu bazami danych, bezpieczeństwie internetowym i marketingu sieciowym.

W 2008 roku odnotowano wzrost aktywności gospodarczej w sektorze home business ze względu na światowy kryzys gospodarczy. Setki tysięcy, jeśli nie miliony ludzi na całym świecie szukają dziś sposobu, aby zarobić więcej pieniędzy, by uzupełniać lub zastępować dochód uzyskany w pracy na pełen etat. Ludzie z różnych środowisk stanęli przed nowym wyzwaniem w dziedzinie generowania dochodu, a wraz z nim przyszło wiele nowych możliwości związanych z rozbudową sieci wzajemnych zależności i rekomendacji.
Możliwość stworzenia dodatkowego lub głównego źródła dochodu w Internecie jest już wykorzystywana przez kilka tysięcy ludzi na całym świecie.

Ekspansja pokolenia korzystającego z internetowych źródeł dochodu bez potrzeby wykorzystania innych możliwości zarabiania wymaga koncentracji i rozwinięcia umiejętności autoprezentacji w Internecie. Główną trudność może stanowić dotarcie do docelowej grupy osób poszukujących metod i narzędzi do rozwoju biznesu internetowego prowadzonego z domu. Dodatkowo stałe opłacanie usług reklamowych i oprogramowania pomocniczego może być niezwykle frustrujące, szczególnie gdy jeszcze nie zarobiliśmy ani grosza. Traffic Moonsoon powstało, aby ułatwić Tobie dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów w Internecie, ponadto dając Ci szansę zarabiać na udziale w naszych usługach wymiany ruchu.

Wszystko już jasne? Zatem zapraszam Cię do przyłączenia się do mojego zespołu Traffic Monsoon.

Zarejestruj się!

Jeśli masz dodatkowe pytania to zapraszam do formularza kontaktowego tutaj >>