Jak działa Traffic Monsoon

Jak możesz przeczytać tutaj >> Traffic Monsoon to bardzo duża sieć reklamowa, która dzieli się zyskami z reklam ze swoimi użytkownikami.

O możliwościach reklamowych Traffic Monsoon możesz poczytać w artykule "Formy reklamy w Traffic Monsoon" natomiast tutaj napiszę o tym jakie możliwości zarobkowe daje ten program.

1. Zyski z udziałów

Traffic Monsoon pozwala na inwestowanie pieniędzy i oferuje 10% udziału w wygenerowanych zyskach.

W systemie zakupujemy AdPacki po 50$, które zarabiają dla nas 1$ dziennie i wygasają po 55 dniach czyli po wygenerowaniu 55$ czyli 110%.

Kupując AdPack otrzymujesz 20 kliknięć w Twój baner + 1000 kredytów wymiany ruchu (Traffic Exchange Credits)

Aby mieć udział w zyskach z AdPack'ów musisz codziennie co 24 godziny obejrzeć minimum 10 reklam innych użytkowników.

Za obejrzenie każdej ponad 10 reklam otrzymasz dodatkowy punkt wymiany ruchu.

Traffic Monsoon nalicza nam zarobki z AdPack'ów co 60 minut i pozwala na natychmiastową wypłatę środków, lub też ich reinwestycję.

Traffic Monsoon oferuje wiele form reklam, które można dodatkowo wykupić, a więcej o nich przeczytasz we wcześniej wspomnianym artykule "Formy reklamy w Traffic Monsoon".

2. Polecanie Traffic Monsoon

W Traffic Monsoon masz możliwość dodatkowego zarabiania polecając system przyjaciołom, rodzinie czy komukolwiek innemu. Po zarejestrowaniu się w systemie z każdego zakupu dokonanego przez tą osobę Ty otrzymasz 10% na swoje konto w Traffic Monsoon, które będziesz mógł wypłacić, lub też reinwestować.

Bardoz ważne, że nie masz obowiązku polecania systemu.

3. Klikanie w reklamy tzw. Cash Links

Traffic Monsoon pozwala na rozpoczęcie zarabiania w ich programie bez inwestycji jakichkolwiek pieniędzy. Możesz to zrobić np. klikając w reklamy wyświetlane w sekcji Cash Links. O tym ile możesz zarobić na klikaniu w reklamy dowiesz się z tego artykułu "Zarabianie przez klikanie w reklamy w Traffic Monsoon". Jako ciekawostkę dodam tylko, że w artykule umieściłem informację o tym jak zwielokrotnić swoje zyski z klikania w reklamy.

Pieniądze z Traffic Monsoon możesz wypłacać na 3 procesory płatnicze to Payza, STP (SolidTrustPay) oraz Allied Wallet. Co ważne wypłaty i wpłaty odbywają się natychmiastowo.

Podsumowując możesz wykupować AdPacki i zarabiać inwestując własne środki, możesz też zarabiać polecając system innym, albo też klikając z wyświetlane reklamy. Decyzja należy do Ciebie, którą drogę wybierzesz, jednak najlepszy efekty uzyskasz gdy połączysz ze sobą wszystkie 3 sposoby zarabiania w Traffic Monsoon.

Wszystko już jasne? Zatem zapraszam Cię do przyłączenia się do mojego zespołu Traffic Monsoon.

Zarejestruj się!

Jeśli masz dodatkowe pytania to zapraszam do formularza kontaktowego tutaj >>