FAQ dotyczące programu Traffic Monsoon

Czy Traffic Monsoon to piramida finansowa?

Nie Traffic Monsoon nie jest piramidą finansową. Według wikipedii "Piramida finansowa – struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze". W Traffic Monsoon z powodzeniem możesz zarabiać nie polecając programu, a inwestując swoje pieniądze czy klikając w linki. Polecanie to tylko 1 ze sposobów pozwalających zwiększyć Twoje zyski.

W jaki sposób wypłacane są pieniądze z Traffic Monsoon?

Każdy uczestnik ma możliwość zlecenia wypłaty na jeden z 3 poniższych procesorów Payza, SolidTrustPay i Allied Wallet.

Jak zarabiać w Traffic Monsoon?

Masz aż 3 możliwości na zarabianie pieniędzy poprzez Traffic Monsoon. 1. Inwestycja Możesz zainwestować własne środki zakupując udziały tzw. pakiety Ad Pack. Każdy Ad Pack kosztuje 50$ i codziennie przez 55 dni przynosi Ci po 1$ czyli łącznie 10% = 55$. Dodatkowo każdy Ad Pack zawiera 20 kredytów Pey-Per-Click oraz 1000 punktów Wymiany Ruchu. To pozwala Ci samodzielnie reklamować Twoje strony w systemie Traffic Monsoon. Warunek jest jeden mianowicie musisz obejrzeć 10 reklam Surf dziennie, aby otrzymać ruch na swoją stronę i zakwalifikować się do podziału w zyskach. 2. Polecanie Traffic Monsoon Jeśli będziesz polecał Traffic Monsoon, a Twoi poleceni dokonają zakupu, to Ty otrzymasz 10% prowizji od ich zakupów. Dzięki poleceniom dużo szybciej zarabiasz w systemie. 3. Klikanie w reklamy Cash Links to klikanie w reklamy, które kilka razy dziennie pojawiają Ci się w głównym panelu. Ta metoda pozwala Ci na generowanie przychodów bez żadnego wkładu własnego. Aby kwalifikować się do zarobków z cash links musisz codziennie obejrzeć 10 reklam Surf. Jeśli poleciłeś system komuś i ta osoba klika w Cash linki to Ty dostajesz dokładnie takie samo wynagrodzenie co ona dodatkowo za nią.

Jak często wypłacane są pieniądze?

Pieniądze są wypłacane cały czas. Gdy pierwsza zlecona danego dnia płatność dotrze do Ciebie możesz dokonać kolejnej nawet tego samego dnia.

Gdzie mogę sprawdzić aktualną kwotę do wypłaty?

traffic-monsoon-kwota-do-wyplatyPo zalogowaniu się w panelu głównym w polu "Account Balance:" widnieje kwota, którą możesz wypłacić po kliknięciu przycisku "Withdraw".

Czy korzystanie z Traffic Monsoon jest płatne?

Rejestracja w Traffic Monsoon jest bezpłatna. Korzystanie z niego poprzez wyklikiwanie reklam, oglądanie stron reklamodawców czy polecanie programu także jest bezpłatne. Płatne jest inwestowaniu w Ad Packi czy wykupowanie różnych form reklamowych.

Czy muszę posiadać stronę, aby przystąpić do Traffic Monsoon?

Nie ma obowiązku posiadania własnej strony internetowej.

Jak przystąpić do Traffic Monsoon?

Aby przystąpić do Traffic Monsoon przejdź do strony rejestracji klikając tutaj >>, jeśli masz jakikolwiek problem z wypełnieniem formularza przejdź tutaj >> aby uzyskać instrukcje krok po kroku.

Czy w Traffic Monsoon można zarabiać nie inwestując pieniędzy?

By zarabiać w Traffic Monsoon nie potrzebujesz inwestować pieniędzy. Możesz zarabiać klikając w wyświetlane reklamy, lub też polecać system innym osobom i zarabiać 10% od zakupów Ad Packów dokonanych przez nich.

Czy Traffic Monsoon to scam?

Nie Traffic Monsoon to nie jest oszustwo. To firma oferująca prawdziwe usługi reklamowe: wyświetlania stron, reklam banerowych oraz reklam tekstowych, których celem jest zwiększanie ruchu na stronach www. Udział z zysków z wyświetlania reklam jest dzielony pomiędzy użytkowników, którzy wykupili pakiety usług reklamowych tzw. Ad Packi i obejrzeli 10 reklam dziennie co kwalifikuje ich do podziału zysków.

Jakie strony mogę promować w Traffic Monsoon?

W Traffic Monsoon możesz reklamować dowolne strony nie zawierające jednak treści pornograficznych, szkodliwego oprogramowania, ani więcej niż 1 okienka pop-up.

Jaka jest minimalna wymagana kwoty do zlecenia wypłaty?

Wypłaty możesz dokonać już od 2$ zgromadzonych na Twoim koncie Traffic Monsoon. Kwota minimalna niezbędna do wypłaty będzie wzrastała o 1$ z każdą wypłatą do osiągnięcia 10$  i taka już pozostanie.

Wszystko już jasne? Zatem zapraszam Cię do przyłączenia się do mojego zespołu Traffic Monsoon.

Zarejestruj się!

Jeśli masz dodatkowe pytania to zapraszam do formularza kontaktowego tutaj >>