Czy Traffic Monsoon to scam, piramida finansowa?

czy traffic monsoon to piramida finansowa

Z takim pytaniem, albo wręcz zarzutem spotykam się bardzo często „Czy Traffic Monsoon to scam, piramida finansowa?”.

Nie jestem specem od scam, hyip czy piramid finansowych 🙂 ale chciałbym ten temat dzisiaj poruszyć.

Według Wikipedii piramida finansowa to: „struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze.”.

W Traffic Monsoon masz możliwość zarabiania na kilka sposobów:

  1. Zarabianie przez klikanie w reklamy
  2. Inwestowanie środków
  3. Polecanie

Tylko 3-cia z metod zarabiania jest bezpośrednio związana z polecaniem i zarabianiem z wpłat od wprowadzanych użytkowników i może nosić znamiona piramidy finansowej.

Jak możesz przeczytać dalej „Klasyczne piramidy finansowe można poznać po tym, że otwarcie wskazują na to, że jedynym źródłem zysków uczestników są wpłaty od kolejnych osób.”.

W Traffic Monsoon kupujesz konkretne produkty reklamowe i uzyskujesz % z zysków. Co więcej każdy uczestnik Traffic Monsoon może wykupić ów reklamę na własne potrzeby i przekonać się o jej skuteczności.

Brałem kiedyś udział w innym programie revshare Banners Broker i tam także inwestowało się w reklamy, natomiast ciężko je było gdziekolwiek zobaczyć, a do tego nie można było samemu z nich korzystać.

PayPal z którym do niedawna współpracował Traffic Monsoon nie współpracuje z piramidami finansowymi, a był on weryfikowany przez PayPala. Umowę współpracy wymówił Traffic Monsoon nie zaś PayPal co zostało potwierdzone przez jedną osób z zespołu Traffic Monsoon Polska, która w tej sprawie wysłała e-mail do PayPal’a.

Co do definicji scam’u „Inną formą scamu są strony WWW oferujące wysokie zyski, lub bardzo wartościowe informacje najczęściej w zamian za niewielki wkład inwestycyjny (HYIP). Może to być również wypełnianie ankiet, wprowadzanie danych on-line, jak i odbieranie reklam w poczcie elektronicznej”.

Traffic Monsoon nie jest pewnie biznesem, który przetrwa kolejne 20 czy 30 lat, ale ze względu na sensowny udział w zyskach 10% i tylko 1 poziom poleconych z pewnością przetrwa dużo dłużej niż inne tego typu biznesy, które proponują nawet ponad 150% zysków w bardzo krótkim czasie.

Swoją drogą już jest jednym z najdłużej działających 🙂

Jeśli chcesz już teraz rozpocząć zarabianie z Traffic Monsoon
to zapraszam Cię do mojego zespołu.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać!

Zapraszam do rejestracji, a jeśli będziesz potrzebował pomocy to skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj >>.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.3/5 (3 votes cast)
Czy Traffic Monsoon to scam, piramida finansowa?, 2.3 out of 5 based on 3 ratings

Dodaj swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field