Chcesz zarabiać na klikaniu w reklamy w Traffic Monsoon musisz je oglądać!

Chcesz zarabiać na klikaniu w reklamy w Traffic Monsoon musisz je oglądać!

Do tej pory jeśli chciałeś zarabiać na klikaniu w reklamy w Traffic Monsoon wystarczyło, że klikniesz w wybrany cash link, aby otworzyła się reklama i mogłeś swobodnie przejść do innej zakładki przeglądarki i robić dalej swoje.

Nie ukrywam, że właśnie w ten sposób i ja robiłem 🙂

Następnie po minięciu wyznaczonego czasu mogłeś powrócić, wpisać kod captcha i zgarnąć kasę, o ile nie minął wyznaczony czas i nie pojawił Ci się komunikat „sorry ad expired” o czym pisałem ostatnio w artykule „Co oznacza komunikat „sorry ad expired” w cash links?”

Trafficmonsoon-Cash-Link-expired

Duża strata dla reklamodawców

Szczerze powiedziawszy gdy wszedłem do Traffic Monsoon bardzo zdziwiło mnie, że wcale nie trzeba oglądać tych reklam, a wystarczy je po prostu wyświetlić w oknie przeglądarki, bo to dość spora strata dla reklamodawców, ale jako osoba klikając nie narzekałem 🙂

Traffic Monsoon rozwiązał problem nie oglądania reklam

Ale… w systemie Traffic Monsoon 2 dni temu zaszła pewna zmiana.

Aktualnie, aby zarabiać na klikaniu w reklamy trzeba je oglądać!

Co to oznacza? Oznacza to tyle, że przez określony czas musisz mieć otwarte okno przeglądarki z tą reklamą, aby zostało Ci zaliczone jej wyświetlanie, pokazał się kod captcha i, abyś mógł zarobić na jej obejrzeniu.

Co się stanie jeśli nie będę oglądał reklam?

To jasne, że w przypadku, gdy reklam nie będziesz oglądał to nie będziesz zarabiał. Jak jednak rozwiązał to Traffic Monsoon?

W momencie gdy zmieniasz okno przeglądarki czas, który jest przeznaczony na obejrzenie reklamy zatrzymuje się.

1

Jeśli wrócisz do okna przeglądarki z reklamą pojawi się napis „Click here to go on watching…” czyli „kliknij tutaj, aby kontynuować oglądanie”.

Na początku nie zwróciłem uwagi na ten napis i sądziłem, że coś jest nie tak z cash linkami :), ale wszystko działa w jak najlepszym porządku.

Po kliknięciu w ten napis czas jest odliczany dalej, pokazuje się kod captcha i wynagrodzenie za obejrzenie reklamy jest naliczane na Twoje konto.

Czy to dobra zmiana w Traffic Monsoon?

Osoby klikające w reklamy pewnie nie będą zachwycone, że muszą je oglądać 🙂

… ale od teraz reklamy są rezerwowane dla danego użytkownika i problem opisywany na początku „sorry ad expired” już nie powinien występować i za każdym razem, gdy reklama zostanie przez Ciebie obejrzana otrzymasz za to wynagrodzenie.

Traffic Monsoon stara się o poprawienie jakości swoich usług i wprowadzenie tej zmiany było bardzo dobrym krokiem. Firma nie chce pozyskiwać tylko klikaczy reklam, ale osób, które realnie będą oglądać te reklamy i zainteresują się reklamowanymi produktami.

Od jakiegoś czasu testuję różne formy reklam w Traffic Monsoon i jako reklamodawcę bardzo cieszy mnie ta zmiana. Użytkownicy będą musieli poświęcić choćby te kilkanaście, kilkadziesiąt sekund na zapoznanie się z moją stroną. Wydaje Ci się to nie wiele, ale użytkownicy wchodzący z Google reagują bardzo podobnie.

Albo zainteresujesz ich swoją stroną w kilkanaście pierwszych sekund, albo z niej wyjdą.

Bardzo ciekawi mnie czy ta zmiana, jednak nie spowoduje, że drastycznie zmniejszy się liczba osób korzystających z cash linków i Traffic Monsoon będzie chciał się z tego wycofać.

Jeśli chcesz już teraz rozpocząć zarabianie z Traffic Monsoon
to zapraszam Cię do mojego zespołu.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać!

Zapraszam do rejestracji, a jeśli będziesz potrzebował pomocy to skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj >>.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field