Brak e-maila aktywacyjnego po rejestracji w Traffic Monsoon co robić?

Brak e-maila aktywacyjnego po rejestracji w Traffic Monsoon co robić?

Konto zarejestrowane w Traffic Monsoon należy aktywować poprzez kliknięcie w link z e-maila od Traffic Monsoon z adresu e-mail: „admin@trafficmonsoon.com” o temacie „From Trafficmonsoon: Verification email” do 24 godzin. Warto dodać ich adres e-mail do white list zanim dokonasz rejestracji.

Niestety, ale problem braku tego e-maila po rejestracji w Traffic Monsoon nie jest rzadkim. Sam miałem z nim problem, a jego przyczyną niemal zawsze jest rejestracja konta na e-maile onet, wp, o2 etc. natomiast Traffic Monsoon już w samym formularzu rejestracyjnym informuje, że konta należy rejestrować na adresy gmail, lub yahoo.

Pierwsze co należy zrobić to sprawdzić folder spam czy tam nie znajduje się ten e-mail, jeśli nie to poniżej przedstawiam Ci kilka sposobów na załatwienie tej sprawy.

Rozwiązanie 1 zalecone przez system wsparcia Traffic Monsoon

Napisałem do supportu jak postępować w takiej sytuacji”

„Co powinna zrobić osoba, która zarejestrowała się, ale nie otrzymała linka do aktywacji konta, bo nie użyła konta gmail, yahoo?”,

a oto odpowiedz od supportu traffic monsoon:

„Należy utworzyć zgłoszenie w systemie supportu, lub też zadzwonić do naszego działu obsługi klienta. Możesz utworzyć zgłoszenie poprzez ten link https://trafficmonsoon.com/support. Dziękujemy!”

Jako, że to rozwiązanie jest polecane przez ich system supportu to sądzę, że najszybciej w ten sposób można to załatwić.

Rozwiązanie 2 ze strony Traffic Monsoon

W formularzu logowania znajduje się taki oto tekst:

„For new member: Have not received activation email? Click Here!

co oznacza, że osoby nowo zarejestrowane, które nie otrzymały linka aktywacyjnego powinny skorzystać z formularza znajdującego się pod tym linkiem https://trafficmonsoon.com/resend.php, aby otrzymać e-mail weryfikacyjny.

Myślę, że możesz spróbować skorzystać z tego linka, jeszcze zanim napiszesz do supportu, aczkolwiek z tego co mi wiadomo to jeśli ktoś nie dostał pierwszego e-maila to i z tym będzie problem.

Rozwiązanie 3 bardziej ryzykowne

Rozwiązaniem, które zasugerowano mi kiedyś i sprawdziło się u mojego poleconego, było założenie nowego konta. Ważne, aby takie konto było założone z innego adresu ip, posiadało inne hasła i piny oraz adres e-mail. Później logować można się już z dowolnego adresu ip.

Podsumowując najlepiej od razu założyć konto w Traffic Monsoon na adres e-mail w gmail. Jeśli tak nie zrobiłeś to dodaj e-mail, który podałem na początku do white listy, a jeśli jesteś już po rejestracji i pojawił się problem z brakiem e-maila to korzystaj z powyżej przedstawionych rozwiązań.

Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do mojego zespołu to zapraszam Cię serdecznie.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać!

Zapraszam do rejestracji, a jeśli będziesz potrzebował pomocy to skorzystaj z formularza kontaktowego tutaj >>.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj swój komentarz

Leave A Response

* Denotes Required Field